Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Виставлення Плащаниці

Велика П’ятниця в церковному календарі є днем, коли вірні в богослуженнях в особливий спосіб спогадують Страсті Христові та смерть Спасителя. Зранку у всіх храмах відбувається виставлення Плащаниці, яка символізує покладеного до гробу Христа.

Детальніше...

 

СТРАСНИЙ ЧЕТВЕР

Сьогодні віруючі причащаються і згадують таємну вечерю. Відзначаєм Страсний четвер - день спогади таємної вечері, на якій Ісусом Христом було встановлено головне християнське таїнство - причастя.

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

Ми освяченою гілочкою верби Господню силу прославляємо, І вас сьогодні з Вербною Неділею вітаємо. Прославляйте і ви сьогодні нашого Христа, Нехай будуть чисті помисли і світла душа. Живіть у мирі, любові і смирення, З великим святом вас З Вербною Неділею

Детальніше...

 

Вхід Господній в Єрусалим

 

 

Стрітення Господнє

15 лютого Православною Церквою вшановується знаменна подія - про те, як в Єрусалимський храм на 40 день після народження був принесений прийшовший у світ Спаситель. Свято це називається «Стрітенням», що означає «зустріч». У чому ж сенс цієї події і хто були ті, хто зустрічав Христа в той день на сходинках храму? Головне в  цьому святі - внутрішнє, що не можна передати словами до кінця. У цей день кожна віруюча людина, в тій чи іншій мірі, відчуває щось подібне до того, що відчував праведний Симеон Богоприємець. Цей день служить нагадуванням і про майбутню зустріч кожного з нас з Тим, Хто викупив стражданнями безгрішного Духа наші душі, і про пережитий колись дуже важливий, сокровенний момент «прозріння», знайдення віри і Бога.

Детальніше...

 

ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ З НАГОДИ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. Після служби БожоЇ біля храму Всіх Святих Землі УкраїнськоЇ, було звершено велике освячення води. Після закінчення богослужіння настоятель окропив усіх присутніх освяченою водою та привітав зі святом Хрещення Господнього.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день. прийняти Таїнство Хрещення: Куніцько В.С.17.11.2012р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Мельник.В.С. Романенко К.С. та рідним батькам.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Детальніше...

 

Паломництво до Зарваниці

Бажаю всім гарного пережиття паломництва! Нехай вона скріпить всіх нас в любові до Бога та ближнього! Нехай нашою провідницею стане Пресвята Богородиця.

Детальніше...

 

з Днем Знань

Дорогі педагоги, батьки, учні, студенти!

Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!Це всенародне свято приходить до нас із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається буде першим, а для когось - останнім або черговим. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості і нових відкриттів. Бажаю на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Але день, яким він відкривається однаково хвилюючий і незабутній - святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником! Цей день завжди означає відкриття нової, осяйної і часто не легкої дороги до знань і нових звершень. Нехай цей навчальний рік відкриває перед молоддю нові горизонти пізнання себе і цілого світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків - гордістю за своїх дітей. Педагогам - усім, хто носить високе звання Вчителя - бажаю, щоб Ви за свою щоденну, напружену, титанічну працю отримували від своїх вихованців лише подяку і кожного дня наділяли їх своїми знаннями. Сподіваюсь, що День знань стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світле пізнання. З нагоди свята бажаю Вам незабутніх меттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання істини! Здоров'я і терпіння Вам, упевненості у завтрішньому дні, добробуту і Божої Благодаті!

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 16

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 67 гостей на сайті