Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Богоявлення (Водохреща)

 

Святе Богоявлення,Йордан – останнє свято, що належить до Різдвяних свят.Напередодні Водохрещ святкується Хрещенський Святий вечір, або другий Святий Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постять.

Детальніше...

 

Вітання

 

Ціль молитви

Від моменту, коли перша розумна та вільна істота з’явилася на цій землі, бере також свій початок релігія, як прояв найбільш глибокого спілкування між людиною та Тим, хто покликав іі до життя. І хоча з бігом століть під впливом культур та  традицій різних народів релігія набрала відмінних форм, однак скрізь містить в собі те, що називається молитвою,  тобто зверненням до Бога.

Детальніше...

 

Святий Миколай-Чудотворець

Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшанову-ють на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

Детальніше...

 

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 18 з 18

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 36 гостей на сайті