Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Стрітення Господне

Сьогодні у всіх  християнських родинах відзначають дванадисяте свято Стрітення Господне. У нашому храмі "Всіх Святих Землі Української м.Тального, відслужилась Свята літургія, у якій людина зближається з Господом Богом, уважно вислуховуючи Святе письмо від Луки ми розумієм сутність цього великого свята, зустрічі Богомладенця Христа із Симеоном, Старого завіту із Новим, даного для народу Закону Божого, принесеного любов, у мир Ісусом Христом. Після служби Божої, відбулося освячення води та Стрітенських свічок, вітання настоятеля з цим великим святом.

Детальніше...

 

ХРИСТОС ХРЕСТИВСЯ - В РІЧЦІ ЙОРДАНІ

19 січня 2012 року Божого - день Хрещення Господнє, це дійство завершує всі Різдвяні свята. В цей день всі християни поспішають на Службу Божу до храму. І в нашій церкві Всіх Святих Землі Української була відслужена Свята літургія, в якій взяли участь прихожани міста Тального та навколишніх сіл.

Детальніше...

 

Богоявлення (Водохреща)

 

Святе Богоявлення,Йордан – останнє свято, що належить до Різдвяних свят.Напередодні Водохрещ святкується Хрещенський Святий вечір, або другий Святий Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постять.

Детальніше...

 

Вітання

 

Ціль молитви

Від моменту, коли перша розумна та вільна істота з’явилася на цій землі, бере також свій початок релігія, як прояв найбільш глибокого спілкування між людиною та Тим, хто покликав іі до життя. І хоча з бігом століть під впливом культур та  традицій різних народів релігія набрала відмінних форм, однак скрізь містить в собі те, що називається молитвою,  тобто зверненням до Бога.

Детальніше...

 

Святий Миколай-Чудотворець

Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшанову-ють на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

Детальніше...

 

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна > Кінець >>

Сторінка 19 з 19

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 34 гостей на сайті