Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Вітаю з величним і світлим святом Преображення

Ісус Христос, якого бачили перед собою учні, притягував їх своєю надзвичайністю, але вони не бачили Його Божественного єства, а лише людське тіло. Тому часто навіть учні були зосереджені лише на людськості Ісуса Христа. Перед своїми стражданнями Господь являє своє Божество, щоб зміцнити їх, коли їм буде непросто, коли настане Хресна дорога, Він робить це задля самих же учнів. Ісус показує їм, що Він справді Бог. Коли дивимося самі на себе чи на інших, то також бачимо лише тіло, а важливіше побачити за своєю особою чи за особою когось іншого – образ Бога, на образ і подобу Якого ми є створені. І як Господь переобразився, так і ми маємо переображатися, перемінюватись і давати образові Божому, який є в нас, виявлятися щораз більше

Детальніше...

 

Найцінніше – це життя

Найцінніше – це життя Найцінніше, що є у людини, – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній – своє: довге чи коротке, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Старостенко Артем Ігор 29 грудня 2014р.Б в родині Старостенко Бажаємо хресним батькам Приятельчук Вол. Ярова Анна довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Артема. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Васильківський Михайло Васильович Народжений 13 листопада 2014р.Б в родині Васильківських Бажаємо хресним батькам Ватаманюку Василю Маркевич Олені довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Михайла. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Оліяш  Владислав Володимирович  Народжений 12 червня 2017 р.Б в родині Володиимра та Ольги. Бажаємо хресним батькам, Качуренко Сергій  , Повх Альона ,Трясоруб Олег  Дудник Яна  довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Владислава, Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків,визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Відзначили храмове свято церкви Всіх святих, у землі українській прославлених

Ось і сьогодні відчуваємо особливе піднесення, прохаючи про заступництво перед троном Всевишнього у наших болях та немочах святих рівноапостольних великих князів і просвітителів української землі Володимира та Ольгу, стовпів віри й славетних воїнів Христових,

Детальніше...

 

Вітаю з величним і світлим святом Благовіщення

Весна…Усе оживає, пробуджується зі сну до життя, усе навколо наповнюється світлом, теплом, красою, радістю пташиного співу. Серед цієї краси природи до нас приходить духовна радість, вістка про близький прихід Месії. Ця вістка про прихід і народження у людському тілі Месії-Спасителя, який звільнить людей від гріха, стала для людей всіх віків і поколінь духовною весною. В основі свята Благовіщення – повідомлення архангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Детальніше...

 

Вітаю вас зі святом

Вербна неділя

Детальніше...

 

Великий піст у житті християнина

Великий піст у житті християнина – період для спогадів, роздумів і переосмислення. Він триває сім тижнів. Великий піст є часом підготовки до таїнства Хрещення. Неділі посту висвітлюють окремі теми, які відображено у виборі богослужбових читань апостольського послання та святого Євангелія.

Детальніше...

 

Великий піст

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 18

Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті