Resources
Key Concepts
Wrapper
Feed Display
URL Каналу не зазначений.
Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Найцінніше – це життя

Найцінніше – це життя Найцінніше, що є у людини, – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній – своє: довге чи коротке, радісне і сумне, солодке, як мед, і гірке, як полин.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Старостенко Артем Ігор 29 грудня 2014р.Б в родині Старостенко Бажаємо хресним батькам Приятельчук Вол. Ярова Анна довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Артема. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Васильківський Михайло Васильович Народжений 13 листопада 2014р.Б в родині Васильківських Бажаємо хресним батькам Ватаманюку Василю Маркевич Олені довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Михайла. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Вітаємо!

Оліяш  Владислав Володимирович  Народжений 12 червня 2017 р.Б в родині Володиимра та Ольги. Бажаємо хресним батькам, Качуренко Сергій  , Повх Альона ,Трясоруб Олег  Дудник Яна  довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Владислава, Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків,визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...

 

Відзначили храмове свято церкви Всіх святих, у землі українській прославлених

Ось і сьогодні відчуваємо особливе піднесення, прохаючи про заступництво перед троном Всевишнього у наших болях та немочах святих рівноапостольних великих князів і просвітителів української землі Володимира та Ольгу, стовпів віри й славетних воїнів Христових,

Детальніше...

 

Вітаю з величним і світлим святом Благовіщення

Весна…Усе оживає, пробуджується зі сну до життя, усе навколо наповнюється світлом, теплом, красою, радістю пташиного співу. Серед цієї краси природи до нас приходить духовна радість, вістка про близький прихід Месії. Ця вістка про прихід і народження у людському тілі Месії-Спасителя, який звільнить людей від гріха, стала для людей всіх віків і поколінь духовною весною. В основі свята Благовіщення – повідомлення архангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Детальніше...

 

Вітаю вас зі святом

Вербна неділя

Детальніше...

 

Великий піст у житті християнина

Великий піст у житті християнина – період для спогадів, роздумів і переосмислення. Він триває сім тижнів. Великий піст є часом підготовки до таїнства Хрещення. Неділі посту висвітлюють окремі теми, які відображено у виборі богослужбових читань апостольського послання та святого Євангелія.

Детальніше...

 

Великий піст

Детальніше...

 

Прощена неділя

Життя прожити – не поле перейти. Народна мудрість переконує, що на життєвому полі буває по-різному: світить сонечко, чисте голубе небо, співають пташки і колоситься пшениця, а може бути вітер, дощ… Життя досить складне і людина інколи помиляється. Але головне – визнати свої помилки і виправити їх. Є день, у який варто замислитись над своїми вчинками, словами і навіть помислами – Прощена неділя − остання неділя перед важливим періодом у житті кожного християнина − Великим постом. Назва цього дня говорить сама за себе: у Прощену неділю потрібно попросити пробачення у всіх людей, які тебе оточують, − членів сім'ї, родичів, близьких, друзів, колег, сусідів − усіх тих, кого ти навмисно або й зовсім випадково міг образити своїм вчинком, дією чи словом. Зробити це потрібно щиро, від самого серця. Прощення просять такими словами: "Прости мене, будь ласка, якщо я в чомусь винен перед тобою". Відповідь має бути: "Бог простить". Цілком ймовірно, що і в тебе попросять пробачення ті, хто тебе колись образив. І потрібно пробачити цих людей, хоча іноді зробити це буває непросто. Прощення і каяття допомагає правильно підготуватися до Великого посту з чистим серцем і добрими помислами. Цього дня православні християни відвідують церкву, щоб послухати Євангелія про прощення гріхів, про майбутній Великий піст і очищення душі й тіла. У Прощену неділю також добре висповідатися, поставити свічки за здоров'я та за упокій, щоб побажати здоров'я всім живим і вшанувати пам'ять покійних. 18 лютого о 9.00 годині відбудеться Богослужіння, присвячене Прощеній неділі, у храмі «Всіх Святих Землі Української».

Отець Степан Драбик

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 19

Advertisement
Featured Links:
Joomla!
Joomla! The most popular and widely used Open Source CMS Project in the world.
JoomlaCode
JoomlaCode, development and distribution made easy.
Joomla! Extensions
Joomla! Components, Modules, Plugins and Languages by the bucket load.
Joomla! Shop
For all your Joomla! merchandise.
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 76 гостей на сайті