Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
З Йорданською святою водою! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 20 січня 2020, 08:48

Хрещення Господнє З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, Коли потрібно - заступився. За весь ваш рід і за родину, За нашу вільну Україну. За словами колядки «Три свята приходять до нас— Різдво, Святого Василя і Водохреща».

Детальніше...
 
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 29 грудня 2019, 16:04

Діхтіренко Ангеліна.Олександрівна в родині Діхтіренко Бажаємо хресним батькам  довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Ангеліну. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

 
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 06 серпня 2019, 05:36

Тицькун Артем Олександрович 30.07.2018р.Б. в родині Тицькун Бажаємо хресним батькам Слабенко Р.Ю.Ковпак А.В.Козяр-Кмітевич І.А. Пушкаренко В.П. довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Артема. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 серпня 2019, 05:46
Детальніше...
 
Христос Хрестився! У річці Йордані! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 28 січня 2019, 07:15

Вітаю всіх зі святом Водохреща!
Останнє оновлення на Понеділок, 28 січня 2019, 07:31
Детальніше...
 
Від усієї душі вітаємо PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 15 січня 2019, 07:14

Вітаємо з днем Хрестин. Щербатий Арсен Олександрович.  Бажаємо хресним батькам Качан В.В. Мартиненко Н.М. довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Арсенія. Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків, визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.
Останнє оновлення на Вівторок, 15 січня 2019, 07:26
Детальніше...
 
«Учіться робити добро» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 22 грудня 2018, 09:53

Учіться робити добрі вчинки

Детальніше...
 
Від усієї душі вітаємо PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 22 грудня 2018, 09:36

Саламаха Богдан Олександрович народженого 05.10.2018 р. Б. з Таїнством Хрещення та Миропомазання! Сьогодні ваше диття знайшло хресного і хресну, Кузьменко О.С. та Роспутна Ю.А, Вольтман Д.М. та Герасимчук А.В. які будуть поруч у будь-яку хвилину, й заступництво і допомогу Бога. Нехай віра допоможе йому вирости добрим, чесним і люблячим християнином!

Детальніше...
 
День пам'яті PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 26 серпня 2018, 08:32

Останнє оновлення на Неділя, 26 серпня 2018, 08:43
 
благословення на початок нового навчального року. о.Степан. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 26 серпня 2018, 08:00

 
Вітаю з величним і світлим святом Преображення PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 19 серпня 2018, 15:58

Ісус Христос, якого бачили перед собою учні, притягував їх своєю надзвичайністю, але вони не бачили Його Божественного єства, а лише людське тіло. Тому часто навіть учні були зосереджені лише на людськості Ісуса Христа. Перед своїми стражданнями Господь являє своє Божество, щоб зміцнити їх, коли їм буде непросто, коли настане Хресна дорога, Він робить це задля самих же учнів. Ісус показує їм, що Він справді Бог. Коли дивимося самі на себе чи на інших, то також бачимо лише тіло, а важливіше побачити за своєю особою чи за особою когось іншого – образ Бога, на образ і подобу Якого ми є створені. І як Господь переобразився, так і ми маємо переображатися, перемінюватись і давати образові Божому, який є в нас, виявлятися щораз більше

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне