Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
Екскурсія до Свято-Успенської Почаївської лаври PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 13 жовтня 2012, 15:16

Останнє оновлення на Субота, 13 жовтня 2012, 15:20
 
Паломництво святинями України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 25 липня 2012, 11:06

 

Кожен свідомий християнин просто зобов'язаний хоча б раз у житті доторкнутися до великих джерел духовності, щоб очистити і наситити свій внутрішній храм та отримати сили від рідних Святинь. На відміну від світських екскурсій, у таких подорожах, з Божого благословення, історико - архітектурна частина тісно переплетена з духовними традиціями. ...У дорозі ведуться духовні розмови, думаємо про духовне, молимось Господу, і серця наші наповнюються любов'ю та умиротворенням! Також одним з важливих аспектів паломницьких поїздок є їхня духовно-просвітницька складова. А головне -- відбувається наповнення Божественною Благодаттю, усвідомлення багато того, що призводить до зцілення, виходу з різних ситуацій, просвітління, розуміння себе, Бога, бачення шляху і призначення та багато іншого.

Останнє оновлення на Середа, 25 липня 2012, 11:32
Детальніше...
 
Паломництво до Почаєва PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 22 липня 2012, 09:32

Бажаю всім гарного пережиття паломництва! Нехай вона скріпить всіх нас в любові до Бога та ближнього! Нехай нашою провідницею стане Пресвята Богородиця.

Останнє оновлення на Неділя, 22 липня 2012, 09:44
Детальніше...
 
У сьогоднішній день, Таїнство Хрещення та миропомазання прийняли: Давидович Денис Ігорович народжений - 25 серпня 2011 р. Божого. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 08 липня 2012, 11:30
Вітаємо рідних батьків та хресних батьків. Бажаємо виховати ввірене вам духовне дитя добрим християнином
Детальніше...
 
Престольний празник «Всіх Святих Землі Української» м.Тального PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 18 червня 2012, 17:39

З нагоди свята «Всіх Святих Землі Української», у м.Тальне прибули священики, щоб розділити радість з настоятелем і парафіянами в честь Престольного празника. Цей день був знаменитий і тим, що прекрасному храмі виповнилося десять років. Господь поблагословив в цей день чудову погоду, що посприяло зібратися багато людей. З певністю можна сказати, Літургія з нагоди свята, та обхід кругом церкви, став справжнім святом духовності, спільної молитви, на славу Божу. Користуючись нагодою вітаю прихожан м. Тального на Многая і Благая літа.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2012, 18:23
Детальніше...
 
Зелені Свята PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 04 червня 2012, 07:31

Від усієї душі вітаю  Вас з одним з найбільших православних свят – Святою Трійцею. З прадавніх давен в Україні це свято називали Зеленим святом і кожен господар прикрашав свою оселю травами, квітами та пахучим зіллям.
Триєдиний Господь – Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий посилає нам споконвічні триєдині християнські чесноти – Віру, Надію та Любов, тим самим вказуючи єдино правильний шлях нашого земного життя.
Перемога Добра над злом, перевага Духовного над матеріальним – головні життєві постулати, що рухають людиною. Тож нехай під дією Благодаті Божої людські душі розцвітають плодами чеснот. Нехай у нашого народу відроджується глибока духовність, а відтак будується людський фундамент розквіту і процвітання. Всім і кожному бажаю міцного здоров’я, життєвої гармонії, радісних очікувань, добра і благополуччя.
І нехай Свята Трійця благословляє нас на щасливе, затишне, сповнене благодаті Божої життя.
Зі святом вас!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 червня 2012, 11:08
Детальніше...
 
У сьогоднішній день, Таїнство Хрещення та миропомазання прийняли: Матюшенко Вероніка М. 13 лютого 2012 р. Божого. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 20 травня 2012, 08:37

Вітаємо рідних батьків та хресних батьків. Бажаємо виховати ввірене вам духовне дитя доброю практикуючою християнкою.
Детальніше...
 
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 квітня 2012, 14:21

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Назвати цей день святом, навіть найбільшим святом - занадто мало. Він важливіше будь-якого свята і значуща будь-якої події у світовій історії. В цей день все людство, а значить - кожен з нас, отримали надію на порятунок, бо Христос воскрес. Цей день називається Великоднем, що означає - «перехід», і відзначається у Православній Церкві як найголовніший день у році. У Великодню - вся суть християнства, весь сенс нашої віри.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2012, 14:56
Детальніше...
 
Вітаю з Великоднем PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 14 квітня 2012, 05:50

 

Останнє оновлення на Субота, 14 квітня 2012, 06:03
 
Велика п’ятниця PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 квітня 2012, 13:49

"Тебе, що світлом, немов ризою, зодягаєшся, зняв Йосиф з Никодимом, бачивши мертвого, нагого, непохованого, ревним плачем заплакали і, ридаючи, промовили: "Ох горе, наш найсолодший Ісусе! Побачивши Тебе на хресті повислого, сонце негайно мороком покрилося і земля зо страху задрижала й церковна заслона роздерлася. А тепер бачу Тебе, що задля мене сам пішов на смерть. Як же ж поховаю Тебе, мій Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими руками діткнуся Твого нетлінного Тіла? Або яку пісню заспіваю при Твоїй смерті, Щедрий? Величаю Твої страсті, піснями славлю Твоє погребення з воскресенням, і кличу: "Господи, слава Тобі".

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 квітня 2012, 14:01
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 7
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне