Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 11 січня 2018, 06:03

Ніженський Роман Анатолійович. Народжений 15 червня 2000 р.Б в родині Анатолія та Оксани. Бажаємо хресним батькам, Токар Анатолій, Святецька Оксана, довірену їм, духовну дитину, бути добрим християнином. Вітаємо з охрещенням Романа, Нехай Господь благословляє цю дитину, А добрий ангел помагає крокувати, Стежками християнського життя. До сповіді,та першого причастя, До гарних вчинків,визначних подій, Бажаємо усій родині щастя, В духовній єдності святій! На МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА.

Детальніше...
 
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 02 грудня 2017, 13:59

 

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Шкляренко Катерина Дмитрівна - народжена 28 Листопада 2016 року в сім"ї Дмитра і Ірини Шкляренко. Вітаємо і хресних батьків-Голуб В.М. Щирська О П. Бажаємо ввірене їм духовне дитя виростити добрим християнином!В День Хрестин! На чистім білім полотні, стелися, доленько, щасливо. Обійми лагідні й міцні хай розкриває Божий світ дитині! Нині Тебе, дитинка мила, благословив Господь єлеєм, ладаном і миром. Хай Він батькам, які Тобі подарували світ, зішле багато радісних, щасливих літ!

Останнє оновлення на Субота, 02 грудня 2017, 14:26
Детальніше...
 
Різдвяний піст PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 30 листопада 2017, 06:21

Різдвяний піст — час приготування до приходу Спасителя Різдвяний піст починається 28 листопада і закінчується 6 січня. Він має й іншу назву — Пилипівський піст.

Детальніше...
 
На святковий весільний рушник стали Кравченко Вадим Якович та Красновська Юлія Миколаївна. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 24 вересня 2017, 05:50

Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте всі життєві негаразди. Бажаємо вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох „Я” народилося одне, значно більше „Ми”! Божого Благословення Вам Вадим та Юлія!
Детальніше...
 
Преображення Господнє (Спаса) PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 19 серпня 2017, 09:17

Свято Преображення відзначається Східними Церквами з IV сторіччя і є одним із найбільших, після Великодня, дванадцяти свят церковного календаря. Свято Преображення припадає на Успенський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.

Детальніше...
 
Свято Маковея, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маковеїв. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 14 серпня 2017, 08:39

Із цього дня розпочинається «Спасівка» – піст, який триває два тижні.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 серпня 2017, 09:24
Детальніше...
 
Вітаємо маленького християнина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 11 червня 2017, 10:20

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Інкін В"ячеслав О. 2011р.Божого народження. Бажаємо новоохрещеному В'ячеславу зростати у Божій любові, зичимо хресним Ненов О.М. Каніфор Н.М. та рідним батькам Многая Літ!
Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 10 червня 2017, 12:13

Сьогодні удостоїлися прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Чхун Дмитро Серг.2013.року Божого народження. Чхун Дарія Серг.2016.року Божого народження.Бажаємо новоохрещеним Дмитрику і Дарії зростати у Божій любові, зичимо хресним та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 10 червня 2017, 12:06

Сьогодні удостоїлася прийняти Святе Хрещення та Миропомазання - Савченко Оксана.1991.р.Божого.народження. Бажаємо новоохрещеній Оксані зростати у Божій любові,зичимо Многая Літ!

Детальніше...
 
ЗІ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 04 червня 2017, 11:22

На 50-й день після Великодня християни відзначають свято Трійці. Цей день має своє особливе значення, звичаї та традиції. Саме в цей день на святих апостолів, послідовників Ісуса Христа, зійшов Святий Дух, який і символізує триєдність Бога. З цього дня Бог послав апостолам дар розмовляти різними мовами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 8
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне