Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
Преображення Господа, Бога і Спаса нашого Іісуса Христа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 25 серпня 2014, 16:31

19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято - Яблуневий Спас. Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества. Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи - божественної та людської. При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці. Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, - навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі. Тож вітаємо вас з цим знаменним святом і нехай в вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай горе і нещастя обходять стороною ваш дім! Щастя, успіху вам і вашим родинам! Нехай з нами буде зажди Господь Бог!

Останнє оновлення на Понеділок, 25 серпня 2014, 17:15
Детальніше...
 
Вітаємо маленькького християнина з прийняттям Таїнства Хрещення та Миропомазання! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 03 серпня 2014, 13:08

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Солодюк Тимофій Олек. Бажаємо новоохрещеному Тимофію зростати у Божій любові,зичимо хресним Галицькому О.П. Книш С.В. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Неділя, 03 серпня 2014, 13:15
Детальніше...
 
Вітаємо маленьку християнку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 26 липня 2014, 13:43

Сьогодні удостоїлася прийняти Св'яте Хрещення та Миропомазання- Зданевич Аполінарія Вікторівна Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Біленко Я.Ю. Музика Н.М. та рідним батькам Многая Літ!

Детальніше...
 
Вітаємо маленького християнина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 20 липня 2014, 20:25

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Вовк Олексій Юр. Бажаємо новоохрещеному Олексію зростати у Божій любові,зичимо хресним Курницький Ю.М. Голуб Н.В. Кулик Р.Г. Драч І.В. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Неділя, 20 липня 2014, 20:55
Детальніше...
 
Вітаємо маленького християнина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 13 липня 2014, 12:37

Сьогодні удостоївся прийняти Святе Хрещення та Миропомазання- Добровольський Максим Вол. Бажаємо новоохрещеному Максиму зростати у Божій любові,зичимо хресним Лементар А.В.Геленко А.М.Добровольський М.М. Галета А.В. Почтар В.А.Підлипна І.М. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Неділя, 13 липня 2014, 14:21
Детальніше...
 
Вітаємо маленьку християнку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 29 червня 2014, 09:34

Сьогодні удостоїлася прийняти Св'яте Хрещення та Миропомазання- Горущенко Вікторія  Іванівна Бажаємо новоохрещеній зростати у Божій любові,зичимо хресним Ткаченко А.В. Мороз А.С. та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Субота, 26 липня 2014, 12:12
Детальніше...
 
Празник у храмі Всіх святих землі Української PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 23 червня 2014, 08:48

З нагоди храмового свята Всіх святих землі Української, та на запрошення настоятеля храму Святкове Богослужіння очолив миртофорний протоієрей Михаїл Шевчук. Проповідь з нагоди свята  про життя Всіх святих землі Української. Після закінчення Святої Літургії о.Михаїл звернувся до вірних і настоятеля з подячним словом, за ревність і набожність.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 09:48
Детальніше...
 
Вітаємо маленького християнина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 14 червня 2014, 17:42

Сьогодні удостоївся прийняти Св'яте Хрещення та Миропомазання- Оліяш Деонисій Вол. Бажаємо новоохрещеному Деонисію зростати у Божій любові,зичимо хресним Бабенко М.С Дудник Я.Ю Лотоцький В.В Велика К.Я та рідним батькам Многая Літ!

Останнє оновлення на Субота, 14 червня 2014, 17:51
Детальніше...
 
Вітаємо! PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 12 червня 2014, 10:22

Вітаємо новообвінчаних, Кривонос С.В. Кривонос Т.Б. які у нашому храмі,поєдналися у таїнстві Вінчання у єдине ціле,Нехай Господь Бог благословить наших новообвінчаних парафіян і дарує їм щастя,здоров"я, миру і спасіння на МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

Останнє оновлення на Четвер, 12 червня 2014, 10:41
Детальніше...
 
День Святої Трійці. П’ятидесятниця PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 09 червня 2014, 07:26

Прийміть щирі вітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 7
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне