Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 
Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home Парафіяльні новини
парафіяльні новини
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 20 листопада 2013, 07:34
Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день. прийняти Таїнство Хрещення: Куніцько В.С.17.11.2012р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Мельник.В.С. Романенко К.С. та рідним батькам.
Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 20 листопада 2013, 07:28

Детальніше...
 
Паломництво до Зарваниці PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 02 жовтня 2013, 16:46

Бажаю всім гарного пережиття паломництва! Нехай вона скріпить всіх нас в любові до Бога та ближнього! Нехай нашою провідницею стане Пресвята Богородиця.

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2013, 16:53
Детальніше...
 
з Днем Знань PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 02 вересня 2013, 05:35

Дорогі педагоги, батьки, учні, студенти!

Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!Це всенародне свято приходить до нас із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається буде першим, а для когось - останнім або черговим. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості і нових відкриттів. Бажаю на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Але день, яким він відкривається однаково хвилюючий і незабутній - святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником! Цей день завжди означає відкриття нової, осяйної і часто не легкої дороги до знань і нових звершень. Нехай цей навчальний рік відкриває перед молоддю нові горизонти пізнання себе і цілого світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків - гордістю за своїх дітей. Педагогам - усім, хто носить високе звання Вчителя - бажаю, щоб Ви за свою щоденну, напружену, титанічну працю отримували від своїх вихованців лише подяку і кожного дня наділяли їх своїми знаннями. Сподіваюсь, що День знань стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світле пізнання. З нагоди свята бажаю Вам незабутніх меттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання істини! Здоров'я і терпіння Вам, упевненості у завтрішньому дні, добробуту і Божої Благодаті!

Останнє оновлення на Понеділок, 02 вересня 2013, 05:45
Детальніше...
 
Благословення дітей до школи PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 28 серпня 2013, 11:58

У храмі "Всіх Святих Землі Української" вже стало традицією у останню неділю перед 1 вересням благословляти дітей до школи. Сьогодні на Успіння Пресвятої Богородиці
Після Літургії відбувся чин благословення дітей на успішний новий навчальний рік.
Маленькі прихожани, їхні мами і тата, бабусі й дідусі, схиливши перед Господом коліна, молилися за Боже благословення, поміч і покров дітей у новому навчальному році.
Вітаємо Вас, дорогі діти, з початком нового навчального року. Нехай милосердний Господь оберігає Вас на всіх життєвих шляхах і благословляє мудрістю, старанністю, розумом та послухом вчителям, а ваша наполеглива праця приносить добрі плоди.

Останнє оновлення на Середа, 28 серпня 2013, 12:14
Детальніше...
 
Привітання до свята Преображення Господнє PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 19 серпня 2013, 14:14

Прийміть щирі вітання з великим православним святом Преображення Господнього.
Святкуючи Преображення, ми пригадуємо, що Господь Ісус Христос на горі Фавор змінився перед учнями, Він просяяв як сонце, Його одежа стала білою. І так само кожен із нас, коли приймає Христа в своє серце, в своє життя, має змінитися, має преобразитися. І преображаючись, ми повинні преображати навколишній світ.
Тож згадаймо цього чудового дня, що ми одночасно є громадянами земної країни і громадянами Царства Небесного. І увійти в Царство Небесне можемо тільки тоді, коли змінимо, преобразимо своє власне земне життя.

Детальніше...
 
14 серпня – Винесення чесних древ животворчого хреста Господнього; мучеників Маккавеєвих PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 серпня 2013, 06:47

Це торжество прийшло до нас з Візантії, з Царгорода. Суть його полягає у перенесенні з імператорського палацу до храму Софії частини хреста Господнього, що збереглася. Протягом двох тижнів цю святиню носили столицею для очищення міста від епідемії. За допомогою хреста освячували і воду, щоб була чистою. У Київській державі встановився звичай влаштовувати хресні ходи до водоймищ, де вода освячувалась, і після цього всі купалися та купали худобу, щоб очиститися від лихої сили й запобігти хворобам.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 серпня 2013, 06:56
Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 03 серпня 2013, 17:25

Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день, 3 серпня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Коломієць І.П.09.08 2012.р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Скалівнко В.М. Бразгун К.В. та рідним батькам.

Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 липня 2013, 13:48

Вітаємо християнина, що удостоївся у сьогоднішній день, 26 липня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Пушкаренко О.М. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Шполянський О. Захаревич Я. Майданович В. Дєдкова О. та рідним батькам.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 липня 2013, 14:00
Детальніше...
 
Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 липня 2013, 20:15

Вітаємо християнина, що удостоївся у сьогоднішній день, 30 червня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Вайногій С.О. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Драбик С. Швець В. Корнієнко С. Олійник Г. Рибак С. Білоус І. та рідним батькам.

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 7
Ікона дня

 

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Погода Тальне