Resources
Key Concepts
Wrapper
Feed Display
URL Каналу не зазначений.
Наше опитування
Як часто Ви приймаєте участь у Богослуженнях?
 

Статистика

Соціальне
Facebook

Божий Сіяч подобається

Home

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день. прийняти Таїнство Хрещення: Куніцько В.С.17.11.2012р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Мельник.В.С. Романенко К.С. та рідним батькам.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Детальніше...

 

Паломництво до Зарваниці

Бажаю всім гарного пережиття паломництва! Нехай вона скріпить всіх нас в любові до Бога та ближнього! Нехай нашою провідницею стане Пресвята Богородиця.

Детальніше...

 

з Днем Знань

Дорогі педагоги, батьки, учні, студенти!

Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!Це всенародне свято приходить до нас із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається буде першим, а для когось - останнім або черговим. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості і нових відкриттів. Бажаю на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Але день, яким він відкривається однаково хвилюючий і незабутній - святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником! Цей день завжди означає відкриття нової, осяйної і часто не легкої дороги до знань і нових звершень. Нехай цей навчальний рік відкриває перед молоддю нові горизонти пізнання себе і цілого світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків - гордістю за своїх дітей. Педагогам - усім, хто носить високе звання Вчителя - бажаю, щоб Ви за свою щоденну, напружену, титанічну працю отримували від своїх вихованців лише подяку і кожного дня наділяли їх своїми знаннями. Сподіваюсь, що День знань стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світле пізнання. З нагоди свята бажаю Вам незабутніх меттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання істини! Здоров'я і терпіння Вам, упевненості у завтрішньому дні, добробуту і Божої Благодаті!

Детальніше...

 

Благословення дітей до школи

У храмі "Всіх Святих Землі Української" вже стало традицією у останню неділю перед 1 вересням благословляти дітей до школи. Сьогодні на Успіння Пресвятої Богородиці
Після Літургії відбувся чин благословення дітей на успішний новий навчальний рік.
Маленькі прихожани, їхні мами і тата, бабусі й дідусі, схиливши перед Господом коліна, молилися за Боже благословення, поміч і покров дітей у новому навчальному році.
Вітаємо Вас, дорогі діти, з початком нового навчального року. Нехай милосердний Господь оберігає Вас на всіх життєвих шляхах і благословляє мудрістю, старанністю, розумом та послухом вчителям, а ваша наполеглива праця приносить добрі плоди.

Детальніше...

 

Привітання до свята Преображення Господнє

Прийміть щирі вітання з великим православним святом Преображення Господнього.
Святкуючи Преображення, ми пригадуємо, що Господь Ісус Христос на горі Фавор змінився перед учнями, Він просяяв як сонце, Його одежа стала білою. І так само кожен із нас, коли приймає Христа в своє серце, в своє життя, має змінитися, має преобразитися. І преображаючись, ми повинні преображати навколишній світ.
Тож згадаймо цього чудового дня, що ми одночасно є громадянами земної країни і громадянами Царства Небесного. І увійти в Царство Небесне можемо тільки тоді, коли змінимо, преобразимо своє власне земне життя.

Детальніше...

 

14 серпня – Винесення чесних древ животворчого хреста Господнього; мучеників Маккавеєвих

Це торжество прийшло до нас з Візантії, з Царгорода. Суть його полягає у перенесенні з імператорського палацу до храму Софії частини хреста Господнього, що збереглася. Протягом двох тижнів цю святиню носили столицею для очищення міста від епідемії. За допомогою хреста освячували і воду, щоб була чистою. У Київській державі встановився звичай влаштовувати хресні ходи до водоймищ, де вода освячувалась, і після цього всі купалися та купали худобу, щоб очиститися від лихої сили й запобігти хворобам.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнку, що удостоїлася у сьогоднішній день, 3 серпня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Коломієць І.П.09.08 2012.р.н.Б. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Скалівнко В.М. Бразгун К.В. та рідним батькам.

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнина, що удостоївся у сьогоднішній день, 26 липня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Пушкаренко О.М. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Шполянський О. Захаревич Я. Майданович В. Дєдкова О. та рідним батькам.

 

Детальніше...

 

Всі що в Христа хрестилися у Хреста зодягнулися...

Вітаємо християнина, що удостоївся у сьогоднішній день, 30 червня,2013р.Божого. прийняти Таїнство Хрещення: Вайногій С.О. Бажаємо тобі, зростати в Божій любові і побожності. Многая Літ! Хресним, Драбик С. Швець В. Корнієнко С. Олійник Г. Рибак С. Білоус І. та рідним батькам.

Детальніше...

 
Більше статтей...

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 15 з 20

Рекомендую переглянути
Наш банер

Тальне

<a href="http://talne-cercva.com.ua/"><img src="http://talne-cercva.com.ua/images/banners/s.gif" border="0" alt="Тальне" hspace="50" width="95" height="33" /></a></p>

Ікона дня

 

Advertisement
Featured Links:
Joomla!
Joomla! The most popular and widely used Open Source CMS Project in the world.
JoomlaCode
JoomlaCode, development and distribution made easy.
Joomla! Extensions
Joomla! Components, Modules, Plugins and Languages by the bucket load.
Joomla! Shop
For all your Joomla! merchandise.
Погода Тальне

 

гість на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті